0,00  zł

Koszyk jest pusty

Studio MJM - oferta druku dopasowana do Twoich potrzeb.

Studio MJM


Druk etykiet samoprzylepnychNasze nowoczesne zaplecze sprzętowe umożliwia druk w technice cyfrowej etykiet m.in. ozdobnych, termicznych, promocyjnych, zabezpieczających, dwuwarstwowych czy trzystronicowych. Proponujemy też m.in. wykonanie etykiet na papierach o specjalnej fakturze. Wspieramy naszych Klientów na każdym etapie współpracy. Pomagamy stworzyć odpowiedni projekt i dobrać właściwą technologię. Zapewniamy najwyższą jakość wydruku i funkcjonalność stworzonego produktu.

Cyfrowy druk etykiet na roli, wycinanie dowolnego kształtu, czas realizacji od 24h, nakłady od 1 sztuki, wycena on line w kalkulatorze.

Druk etykiet samoprzylepnych Warszawa

Druk cyfrowy i offsetowy Warszawa

Druk cyfrowy i offsetowyDruk cyfrowy umożliwia realizację zleceń „od ręki”. Jakość otrzymanych druków jest znacznie lepsza niż w przypadku wydruków z typowej drukarki czy plotera. Można drukować na wielu różnych podłożach i w szerokim przedziale gramatur. Cyfrowa obróbka obrazu umożliwia m.in. skalowanie czy pełne zarządzanie kolorem. Archiwizacja i ponowny druk są proste i szybkie.Druk offsetowy jest klasyczną technologią wydruku. Polega na przenoszeniu obrazu na papier za pomocą specjalnych matryc. Jest to idealne rozwiązanie przy zamówieniach wysokonakładowych, czyli powyżej 100 sztuk. Proces realizacji jest wprawdzie nieco bardziej czasochłonny niż przy druku cyfrowym, ale za to jakość jest znacznie lepsza, a im wyższy nakład, tym mniejsza stawka za pojedynczy arkusz.


Materiały reklamoweTrwałe i wyraźne banery, pomysłowe i kolorowe plakaty, solidne roll-upy, standy i woblery reklamowe - to wszystko pozwala Twojej firmie wyróżnić się i przyciągnąć uwagę potencjalnych Klientów. Przygotowujemy też ulotki i katalogi. Drukujemy książki, biuletyny, czasopisma czy materiały informacyjne.

druk cyfrowy

wydruki cyfrowe

Naświetlanie płyt CtPStosowana w naszym studio technologia Azura eliminuje z procesu produkcji płyt offsetowych konieczność użycia chemii. Wszystko trwa raptem kilka minut, a rozwiązanie jest w pełni bezpieczne dla środowiska. Zaletą tej technologii jest przede wszystkim maksymalna dokładność wszystkich parametrów związanych z jakością plamki rastra oraz montażem całości.


Zainteresowała Cię nasza oferta? Masz pytania lub chcesz złożyć zamówienie?

Odwiedź nasze studio w Ursusie lub skorzystaj z wygodnego formularza wyceny!

Studio MJM
ul. Spisaka 14A
02-495 Warszawa

Poniedziałek - piątek
8.00 - 18.00